Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/frejerlaw2022/domains/frejerlaw.lt/public_html/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218

Advokatė Agnija Frejerė – Teisines paslaugos

ŽALOS IR NUOSTOLIŲ PRITEISIMAS

Žala yra asmens turto netekimas arba sužalojimas, turėtos išlaidos (tiesioginiai nuostoliai), taip pat negautos pajamos, kurias asmuo būtų gavęs, jeigu nebūtų buvę neteisėtų veiksmų. Piniginė žalos išraiška yra nuostoliai. Jeigu šalis nuostolių dydžio negali tiksliai įrodyti, tai jų dydį nustato teismas.

Jeigu Jūs patyrėte nuostolių ar dėl kito asmens neteisėtų veiksmų (neveikimo) Jums ar Jūsų turtui atsirado žala, galime padėti ją atgauti. Paskaičiuojame žalos dydį ir laikantis visiško nuostolių atlyginimo principo, rengiame pretenzijas bei ieškinius/atsiliepimus, kad kliento padėtis būtų atstatyta ir jis atgautų maksimalią patirtų nuostolių ir žalos sumą. Jeigu žalą padarėte Jūs kitam asmeniui, padedame sumažinti žalos dydį, atsižvelgiant į žalą padariusio asmens turtinę padėtį, į paties žalą patyrusio asmens elgesį ir kt. aplinkybes bei išspręsti situaciją kuo mažesniais kaštais.

Mūsų kontoros teisininkai turi ilgametę patirtį ruošiant ieškinius/atsiliepimus dėl nuostolių atlyginimo šiose srityse:

  • nuostolių atlyginimas pastebėjus broką statybų metu arba nusipirkus nekilnojamąjį turtą, namą/ butą su defektais;
  • nuostolių atlyginimas nuomininkui atlaisvinus išnuomotas patalpas, kurios nuomininko buvo apgadintos;
  • nuostolių atlyginimas buto užliejimo atveju;
  • nuostolių atlyginimas dėl bet kokio kito turto sugadinimo;
  • nuostolių atlyginimas, kai nevykdomos šalių pasirašytos sutartys;
  • nuostolių atlyginimas nusipirkus transporto priemonę su paslėptais defektais;
  • kiti atvejai, kai buvo patirti nuostoliai dėl neteisėto veikimo ar neveikimo.

Taip pat mūsų kontoros teisininkai ne tik surašo reikalingus dokumentus teismui, tačiau kliento vardu surenka reikalingas pažymas iš registrų, atstovauja klientus civilinėse bylose, teikia būtinus dokumentus teismui kliento vardu. Paprastai tariant, kliento vardu atliekame visus būtinus veiksmus, kad klientui teismo sprendimu būtų priteisti tiek tiesioginiai, tiek netiesioginiai nuostoliai, atlyginta padaryta žala.

Detaliau nemokama konsultacija telefonu Tel. +370 609 323 48