Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/frejerlaw2022/domains/frejerlaw.lt/public_html/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218

Advokatė Agnija Frejerė – Teisines paslaugos

TEISINĖS KONSULTACIJOS

Mūsų advokatų profesinės bendrijos teisininkai ir advokatai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais ne tik žodžiu telefonu ar susitikimo metu, bet konsultacija galima ir raštu. Taip pat konsultacijos galimos ir nuotoliniu būdu naudojantis įvairiomis programėlėmis, socialiniais tinklais. Konsultacijos teikiamos ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Galite pateikti savo situaciją/problemą, suformuluoti klausimus ir jums bus pateiktas išsamus individualus atsakymas į jums rūpimus klausimus. Mūsų ilgo teisinio darbo patirtis užtikrina, jog konsultacijų metu klientas gautų realią naudą, būtų suteikta išsami konsultacija, parinktas geriausias problemos sprendimo būdas. Reikalui esant, nurodome, kokie teisiniai dokumentai turėtų būti rašomi, jog problema būtų išspręsta, taip pat aiškiai ir konkrečiai nurodome, tokių teisinių dokumentų surašymo kainas. Būna atvejų, kai klientui nurodoma, jog į ginčą veltis neapsimoka, nes tai klientui ir brangiai kainuotų ir rezultatas būtų abejotinas.

Paprastai tariant mūsų kontoros teisininkai turėdama ilgametę teisinio darbo patirtį klientui suteks visapusišką konsultaciją ir teisinę pagalbą. Todėl nedvejokite kreipkitės ir mes jums padėsime.

Detaliau nemokama konsultacija telefonu Tel. +370 609 323 48