Advokatė Agnija Frejerė – Teisines paslaugos

MEDIACIJA

Nuo 2020 m. sausio 1 d. visuose šeimos ginčuose (santuokos nutraukimas, išlaikymo reikalavimas ir kiti, išskyrus tokius, kurių negalima išspręsti taikos sutartimi, pavyzdžiui, dėl tėvų valdžios apribojimo) taikoma privalomoji mediacija. Mediacija yra taikus ginčų sprendimo būdas siekiant šalis tenkinančio susitarimo. Privalomoji mediacija reiškia, kad pasinaudojimas ja yra būtina sąlyga kreiptis į teismą dėl ginčo sprendimo. Nepasinaudojus privalomąją mediacija šeimos bylose teismas atsisako priimti ieškinį.

Prieš kreipiantis į teismą dėl šeimos ginčo sprendimo būtina inicijuoti mediacijos procesą – abiem šalims arba vienai iš šalių pateikti nustatytos formos prašymą Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai. Jei privalomąją mediaciją inicijuoja viena šalis, o kita nesutinka dalyvauti mediacijoje arba neatsako į pranešimą dėl mediacijos vykdymo per 15 d. d., privalomąją mediaciją iniciavusi šalis turi teisę kreiptis į teismą. 

Mediacijos paslaugas gali teikti tik mediatorius, įrašytas į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą. Tai galioja tiek privačiai (neteisminei), tiek ir teisminei mediacijai.

Mūsų kontoros teisininkė – advokatė Agnija Frejerė turinti daugiau nei 10 metų patirtį šeimos teisiniuose ginčuose yra įrašyta į  mediatorių sąrašą ir teikia kokybiškas tiek privalomosios, tiek teisminės mediacijos paslaugas. Todėl klientui galime pasiūlyti visapusišką paslaugų teikimą, tikslu taikiai išspręsti ginčą kilusį šeimos ginčuose.

Taip pat mediatorė – advokatė kokybiškai ir profesionaliai ruošia taikos sutartis ir kitus teisinius dokumentus, taip pat juos klientų vardu teikia teismui. Taip pat kliento vardu mediatorė – advokatė gauna visas reikiamas pažymas iš registrų. Kliento vardu teikia visus dokumentus teismui. Mediatorė – advokatė Agnija Frejerė klientų vardu nuo pradžios iki galo sutvarko visą mediacijos procesą.

Detaliau nemokama konsultacija telefonu Tel. +370 609 323 48