Advokato padėjėja Agnija Frejerė

Skyrybos

Skyrybų procesas bendru sutarimu vienas iš paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų nutraukti santuoką, kai abu sutuoktiniai to nori bendru sutarimu. Mes reikalingus dokumentus paruošiame per 3 – 5 dienas: pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, taip pat teisinių pasekmių sutartį ir viską pateikiame teismui. Perdavus pareiškimą apylinkės teismui skyrybų procesas netrunka net mėnesio laiko.

Be to, Jums net nereikės dalyvauti teismo posėdžiuose, kadangi mūsų kontora atstovaus sutuoktinių interesus, arba mūsų prašymu teismas vyks rašytinio proceso tvarka, kai šalių dalyvavimas apskritai bus neprivalomas. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Skyrybos dėl vieno iš sutuoktinių kaltės arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės vyksta taip pat vieno iš sutuoktinio prašymu. Toks skyrybų procesas yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis, kadangi priešinga proceso šalis paprastai prieštarauja ir neigia savo kaltę dėl santuokos nutraukimo. Nutraukiant santuoką minėtu pagrindu, mūsų kontora turi didelę ilgametę patirtį ruošiant ieškinius, atsiliepimus, rašytinius paaiškinimus ir kitus su šiuo procesu susijusius dokumentus. Taip pat atstovaujame ir teismo posėdžiuose.

Klientus santuokos nutraukimo klausimais konsultuojame žodžiu, tiek telefonu, tiek asmeniškai susitikus kontoroje ir raštu, elektroniniu paštu, kadangi šioje srityje turime sukaupę nemažą teisinę patirtį, savo klientams patariame tinkamiausią ir paprasčiausią būdą nutraukti santuoką. Taip pat pokalbio metu nurodome savo klientams optimaliausią kainą.

Advokato padėjėja teikia teisines paslaugas šiomis kalbomis: lietuvių, anglų ir rusų.

Mūsų profesionali teisininkų komanda visada išklausys, patars ir pasiūlys optimaliausią problemos sprendimo būdą. Mūsų tikslas – patenkintas rezultatais klientas.

Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, nurodytais internetinėje svetainėje, dėl asmeninio susitikimo.

Taip pat savo klientams galime pasiūlyti teisines paslaugas išsimokėtinai, tai yra mūsų klientas kainą už suteiktas paslaugas gali išsimokėti per 3 – 6 mėnesius. Taip pat mes galime mokėjimą už teisines paslaugas atidėti.