Advokato padėjėja Agnija Frejerė

Skolų išieškojimas

Mūsų teisininkų  komanda ruošia ieškinius, teismo įsakymus, taip pat atsiliepimus į ieškinius, prašymus dėl vykdomųjų dokumentų išdavimo siekiant išieškoti skolas tiek iš fizinių, tiek iš juridinių asmenų.

Padedame fiziniams ir juridiniams asmenims prisiteisti neatgautas skolas, palūkanas ir delspinigius. Paslaugas teikia advokato padėjėja, todėl teismui priteisiant skolas ar pradelstus mokėjimus mūsų klientai nepatiria jokių nuostolių, kadangi bylinėjimosi išlaidos priteisiamos iš skolingos šalies – atsakovo.

Taip pat kontroliuojame klientų skolininkus vykdymo procese, bendraujame su antstoliais ir siekiame, kad vykdymo procese skola būtų kuo greičiau išieškota. Taip pat rengiame reikalavimus padengti įsiskolinimus, siunčiame skolininkams raginimus grąžinti skolą, bei informuojame apie galimas įsipareigojimų nevykdymo pasekmes.

Taip pat padedame skolininkams vykdymo procese pakeisti išieškomas LR ATPK (LR ANK) baudas pakeisti viešaisiais darbais, arba nutraukti vykdomąsias bylas pagal LR ATPK (LR ANK), kai yra suėjęs 2 metų senaties vykdymo terminas.

Klientus skolų priteisimo – išieškojimo klausimais konsultuojame žodžiu, tiek telefonu, tiek asmeniškai susitikus kontoroje ir raštu, elektroniniu paštu, kadangi šioje srityje turime sukaupę nemažą teisinę patirtį, savo klientams patariame tinkamiausią ir paprasčiausią būdą priteisiant skolą. Taip pat pokalbio metu nurodome savo klientams optimaliausią kainą.

Advokato padėjėja teikia teisines paslaugas šiomis kalbomis: lietuvių, anglų ir rusų.

Mūsų profesionali teisininkų komanda visada išklausys, patars ir pasiūlys optimaliausią problemos sprendimo būdą. Mūsų tikslas – patenkintas rezultatais klientas.

Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, nurodytais internetinėje svetainėje, dėl asmeninio susitikimo.

Taip pat savo klientams galime pasiūlyti teisines paslaugas išsimokėtinai, tai yra mūsų klientas kainą už suteiktas paslaugas gali išsimokėti per 3 – 6 mėnesius. Taip pat mes galime mokėjimą už teisines paslaugas atidėti.