Advokato padėjėja Agnija Frejerė

Darbo teisiniai santykiai

Mūsų kontoros teisininkai konsultuoja darbo teisės klausimais, rengia dokumentus, atstovauja fizinius bei juridinius asmenis darbo ginčuose. Teisininkų profesionalumas ir patirtis garantuoja, kad klientui suteikta teisinė pagalba bus konkreti ir visapusiška, apimanti tiek darbo teisinius santykius, tiek su jais susijusius kitus aspektus – drausmines nuobaudas, laiku neišmokėtą darbo užmokestį, neteisėtą atleidimą iš darbo, neteisėtą nuostolių išskaičiavimą iš darbo užmokesčio ir kt.

Klientus darbo teisiniais klausimais konsultuojame žodžiu, telefonu, taip pat asmeniškai susitikus kontoroje ir raštu, elektroniniu paštu, kadangi šioje srityje turime sukaupę nemažą teisinę patirtį, savo klientams patariame tinkamiausią ir paprasčiausią būdą išspręsti problemas susijusias su darbo teisiniais klausimais. Taip pat pokalbio metu nurodome savo klientams optimaliausią kainą.

Teikiame teisines konsultacijas darbdaviams ir darbuotojams, konsultuojame visais darbo teisės klausimais – darbo sutarčių sudarymo, darbo tvarkos organizavimo, darbuotojų perkėlimo, drausminės atsakomybės taikymo, darbo santykių pasibaigimo ir kt.

Taip pat rengiame nekonkuravimo susitarimus, konfidencialumo sutartis, visiškos materialinės atsakomybės sutartis, darbo tvarkos taisykles, pareigybių aprašus ir kt. sutartis.

Atstovaujame klientus teismuose vykstančiuose darbo ginčuose, įskaitant ginčus dėl darbo sutarties nutraukimo, darbo tvarkos pažeidimų ir drausminės atsakomybės teisėtumo, papildomų susitarimų netinkamo vykdymo ir kituose santykiuose, kurie neatsiejami su darbo santykiais, jų pasibaigimu susijusiuose ginčuose.

Advokato padėjėja teikia teisines paslaugas šiomis kalbomis: lietuvių, anglų ir rusų.

Mūsų profesionali teisininkų komanda visada išklausys, patars ir pasiūlys optimaliausią problemos sprendimo būdą. Mūsų tikslas – patenkintas rezultatais klientas.

Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, nurodytais internetinėje svetainėje dėl asmeninio susitikimo.

Taip pat savo klientams galime pasiūlyti teisines paslaugas išsimokėtinai, tai yra mūsų klientas kainą už suteiktas paslaugas gali išsimokėti per 3 – 6 mėnesius. Taip pat mes galime mokėjimą už teisines paslaugas atidėti.