Advokato padėjėja Agnija Frejerė

Veiklos sritys

Mūsų teisininkų komanda teikia kokybiškas ir visapusiškas teisines paslaugos šiose srityse: išlaikymo padidinimo ir priteisimo; santuokos nutraukimo; palikimo priėmimo ir paveldėjimo; darbo ginčų; globos ar rūpybos nustatymo; skolų išieškojimo; turto atidalijimo, nuostolių ar žalos, taip pat kitais teisniais klausimais.

Apie visas veiklos sritis galite pasiskaityti smulkiau paspaudę kairėje pusėje esančius pasirinkimus.

Mūsų profesionali teisininkų komanda visada išklausys, patars ir pasiūlys optimaliausią problemos sprendimo būdą. Mūsų tikslas – patenkintas rezultatais klientas.

Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, nurodytais internetinėje svetainėje dėl asmeninio susitikimo.

Be to, savo klientams galime pasiūlyti teisines paslaugas išsimokėtinai, tai yra mūsų klientas kainą už suteiktas paslaugas gali išsimokėti per 3 – 6 mėnesius. Taip pat mes galime mokėjimą už teisines paslaugas atidėti. 

 

PASTABA: Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus teismuose atstovauti fizinius asmenis gali tik advokatai bei advokatų padėjėjai (o ne teisinių paslaugų įmonių darbuotojai!). Atkreipkite dėmesį, kad visos Jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos (užmokestis advokatui ir kt.) laimėjimo atveju bus priteistos iš priešingos pusės. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotų, patikimų ir patyrusių advokatų teisines paslaugas!