Advokato padėjėja Agnija Frejerė

Paslaugų teikimo taisyklės

1. Teisinių konsultacijų užsakymas internetu

Norėdami pateikti teisės srities klausimą ir gauti šiuo klausimu išsamų patarimą (atsakymą), Jūs turite bankiniu pavedimu (per Paysera (Mokėjimai.lt) programą) sumokėti 5 eurų sumą. Primename, jog Paysera programa mus informuos, kuris asmuo yra sumokėjęs minėtą sumą, todėl teisiniai atsakymai bus pateikiami tik susimokėjusiems klientams.

Toliau nurodykite savo kontaktus, pagal nurodytas paskyras. Labai svarbu, kad nurodytumėte teisingą savo elektroninį paštą. Langelyje „Probleminė situacija“ turėtumėte kuo išsamiau aprašyti Jūsų situaciją ir įvardinti konkrečius, Jums rūpimus teisinius klausimus. Jeigu Jūsų klausimas yra susijęs su sudaryta/sudaroma sutartimi ar kitokiu dokumentu, galite pacituoti atitinkamas, Jūsų manymu, reikšmingas dokumento nuostatas, arba nuskanuoti sutartį (jos dalį) ar kitokį dokumentą ir atsiųsti jį mums, pridėdami šį dokumentą skiltyje „Pridėti“.

Atkreiptinas dėmesys, kad kuo išsamiau aprašysite situaciją ir kuo konkrečiau ir aiškiau suformuluosite savo klausimą (situaciją), tuo labiau atsakymas atitiks Jūsų lūkesčius. Atsakymas į Jūsų pateiktą klausimą bus pateiktas per 3 darbo dienas (išimtinais atvejais priklausomai nuo situacijos sudėtingumo terminas gali būti pratęstas apie tai asmeniškai informuojant klientą).

2. Procesinių dokumentų rengimas internetu

Dokumentų rengimo skiltyje Jums sukurta galimybė dokumentų ruošimą užsakyti keliais būdais. Pirma – teisinių dokumentų ruošimą galite užsisakyti susisiekę telefonu. Kitas būdas – dokumentų rengimo skiltyje paspausti mygtuką UŽSAKYTI ir tuomet atsiradusiame lange suvesti savo kontaktinius duomenis. Toliau langelyje UŽSAKOMO DOKUMENTO INFORMACIJA tiksliai surašyti situaciją ir ruošiamo dokumento pobūdį. Taip pat galite prisegti dokumentą ar jo dalį. Gavus Jūsų užklausą ir įvertinus situaciją susisieksime telefonu ar elektroniniu paštu, nurodydami tikslią dokumento kainą ir jo paruošimo terminą. Klientui sumokėjus sutartą sumą už reikalingo teisinio dokumento ruošimą, toks teisinis dokumentas bus pradedamas ruošti.

Tam, kad bylos laimėjimo atveju bylinėjimosi išlaidos būtų priteistos kliento (Jūsų) naudai, turi būti pasirašoma teisinių paslaugų sutartis.

Jūsų patogumui yra nurodytos orientacinės dokumentų ruošimo kainos, jei tarp ruošiamų dokumentų sąrašo nerandate Jūsų situaciją atitinkančio teisinio dokumento pavyzdžio paspauskite KITAS DOKUMENTAS – sužinoti tikslią kainą ir tuomet langelyje UŽSAKOMO DOKUMENTO INFORMACIJA nurodykite, kokio Jums teisinio dokumento ruošinio reikia.